Publikuar më 16.12.2019 nga Shekulli Online. Futboll. Shorti i Champions League 2019/20, Inter “peshkon” grupin e ferrit. I sorteggi Uefa Champions League 2019-2020: in diretta ora Sorteggi in corso a Montecarlo per la prossima stagione della massima competizione europea. Rr.Asim Vokshi Nj.9 Tiranë E-mail: [email protected] Tel: +355 68 900 9999 Kutia Postare 1016 ©City News Albania Te gjitha te drejtat e rezervuara! Play-off round. Alex Oxlade-Chamberlain dedicates Champions League victory to the Gunners. Sporti CNA. Kampionët në fuqi do të jenë relativisht në një grup të lehtë bashkë me Napolin, Salzburgun dhe Genkun. 05.08.2019 - 17:55 Shorti i hedhur në Nyon të Zvicrës përcaktoi përballjet në fazën e play-off në Champions League. Pasi të përfundojnë ndeshjet e mbetura të 1/8 të Champions League, çerekfinalet dhe gjysmëfinalet rezervojë përplasje të forta mes klubeve më në zë në Europë. Train like Europe's best: With these Champions League Shorts by FC Bayern München! 0Komente June 19, 2017. Gjashtëshes së ardhur nga “play-off”-i do t’i bashkohen atyre 26 ekipeve që siguruan direkt hyrjen në … 29 Gusht 2019. Champion has been a leader in athletic apparel since 1919. Qualifying Round 2. Hidhet shorti deri në finalen e Champions, rruga e ‘ferrit’ për në Lisbonë 12:36 , 10/07/2020 Në Nion të Zvicrës u hodh shorti për fazën më të rëndësishme të sezonit 2019-2020 të Champions … Sakaq, në pritje është Serie B, aty ku me Peskarën aktivizohet Ledian Memushaj. Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : Your email address will not be published. Është mbajtur në Monaco, shorti për fazën e grupeve të UEFA Champions Legue për sezonin 2018-2019. Gjithsesi, çiftet do të zyrtarizohen vetëm pas përfundimit të sfidave në raundin e tretë kualifikues të turneut më të rëndësishëm të futbollit europian. 12/12/2019, 09:57 12/12/2019. Kampioni në fuqi i Champions, Bayern, do të jetë në grupin A […] Përveç shortit, në këtë... U largua nga Kukësi, nuk do … Rr.Asim Vokshi Nj.9 Tiranë E-mail: [email protected] Tel: +355 68 900 9999 Kutia Postare 1016 ©City News Albania Te gjitha te drejtat e rezervuara! Një short që ka qenë i pafat me Interin, por jo dhe aq me ekipet e tjera favorite. Në këto momente në Monaco është duke u hedhur shorti për sezonin e ri të Champions League. Po hidhet në këto momente në Nyon të Zvicrës, shorti i fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve për edicionin 2020/2021. Grupet e plota janë si më poshtë: Your email address will not be published. Grupi F konsiderohet këtë sezon si grupi i “ferrit” aty ku bëjnë pjesë Barcelona, Dortmundi dhe Interi. Por Tare nuk […], Në Itali janë duke menduar për rifillimit e futbollit duke qenë se klubet kanë marrë lejen për të ristartuar stërvitjet më datë 4 maj, ndërsa fundi i majit apo fillimi i qershorit mund t’i gjejë në fushë. Pasi u përcaktuan kokat e tetë grupeve tani janë zgjedhur edhe ekipet e vazos së dytë, ku gjenden sërish klube të mëdha. Champions League 2020/2021: Latest news, Fixtures & Results, Tables, Teams, Top Scorer. Interi merr përgjigjen përfundimtare, Interi bën çmendurinë për Marash Kumbullën, nuk do ta besoni se kë do të largojë nga ekipi për t’i bërë vend shqiptarit, Zyrtare: Ndryshojnë edhe finalet e Champions dhe Europa League/ Ja kur do të luhen, Merret vendimi zyrtar, ja çfarë do të ndodhë me Man. The former Arsenal man still has a soft spot for his old club. Është mbajtur në Monaco, shorti për fazën e grupeve të UEFA Champions Legue për sezonin 2018-2019. Shorti i Champions po afron, këto mund të jenë grupet e vdekjes. Pas Champions League është hedhur dhe shorti i Europa League. Kështu, Mess-i dhe Ronaldo pritet të përballen me njëri-tjetrin, pasi Juventus dhe Barcelona kanë rënë në një grup. Sondazh në Insporti: Kush do ta fitojë trofeun e Ligës së Kampionëve? Manchester United përballet me Club Brugge, me fat Interi - Redaksia 16 Dhjetor 2019, 11:57 | Përditesimi i fundit: 16 Dhjetor 2019, 13:41 E marta dhe e mërkura Champions ka dhuruar gëzime e dhimbje për tifozët e skuadrave, që tani duhet të mendojnë për shortin e 1/8 të finaleve. Shorti i Champions League dhe kalendari per 2015-2016 August 28, 2015 by Pafragje Leave a Comment Në Grupin A, PSG do të përballet me Real Madrid, teksa të dy ekipet synojnë të jenë të paktën deri në gjysmëfinale të këtij kompeticioni. 32 skuadra e dala nga faza e gupeve dhe të ardhura nga Champions League janë ndarë në 16 sfida për një vend në fazën tjetër. Champions League final: Liverpool v. Real Madrid viewing info, lineups, discussion. Hidhet shorti i Champions League, përballje gjigantësh në çerekfinale 12:25, 10/07/2020. Në këto momente në Monaco është duke u hedhur shorti për sezonin e ri të Champions League. E premte 18 Shtator 2020 - Përditësimi i fundit 17:21. Sapo është hedhur në Monaco shorti i fazës me grupe të Champions League 2019-20. Futboll 05 Gusht 2019 18:17 Në Nyon të Zvicrës sot është hedhur shorti i Champions League, për xhiron Play OFF. Kampioni në fuqi i Champions, Bayern, do të jetë në grupin A […] Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor, U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri, Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua, Titullari i Skënderbeut i bën apel FSHF-së: Gjej zgjidhje dhe për ne, Ilir Daja bëhet gati për rikthikthimin në stërvitje: Ja çfarë duhet të bëjmë, E do dhe Barcelona, Igli Tare blindon “mbretin e asisteve”, Memushaj përgatitet për rikthimin në fushë: Besoj se do jemi të mbrojtur, Juventusi bën pazar te Barcelona, do yllin e ekipit, Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi, E do Juventusi, Mauro Ikardi vendos për të ardhmen, Lajm i keq, rikthimi i La Ligës duket i pamundur, Qëndroi vetëm një vit, por ishte i pamëshirshëm për kundërshtarët/ Shijoni 47 golat e fenomenit me fanellën e Barcelonës, Tifozët presin rikthimin e La Ligës, lojtarët refuzojnë të zbresin në fushë, Koronavirusi i ndryshon planet, zbulohet e ardhmja e Gareth Bale, De Gea drejt largimit, Manchester United i gjen pasuesin, E bujshme/ Thomas Strakosha pranë transferimit te Lazio, Klopp kontakton babain e Mbappe, gati transfrimi i bujshëm, E kërkon e gjithë Europa, Timo Werner zgjedh ekipin ku do të transferohet, Plas te Arsenali/ Ozil dhe 3 të tjerë refuzojnë uljen e pagave, VIDEO/ Stërvitje e veçantë për Tomas Myler, e ndjek nga mbrapa një … kalë, “Ndoshta mund të rikthehem”, ish-futbollisti i Bayernit pendohet që u largua, Ministria e Punës në Gjermani: Të luhet futboll me maskë, ndalet loja nëse bie në tokë, Tronditet Bayerni, Coutinho operohet dhe do mungojë gjatë, Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën, Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën, Befason Mavraj: Kam firmosur kontratë 7-vjeçare me ekipin gjerman, “Kumbulla luan si veteran”, Bogdani: Manajn e kanë penguar disa probleme, Lakti ka gjithçka për të dhënë në Serinë A, “Maradona njeriu më i keq që kam takuar”, gjyqtari bën rrëfimin e papritur, Kërcim sensual, moderatorja e njohur sportive duket në superformë (VIDEO), Ndeshja historike, kur Messi dhe Maradona luajtën bashkë te i njëjti ekip, Bukuroshja e Supersportit zhvishet në ballkonin e shtëpisë dhe shijon rrezet e diellit, Mburret Safet Gjici: E izolova koronavirusin te Kukësi. Është hedhur shorti për fazën gjysmëfinale të “Champions League” ku katër skuadra e kualifikuara kanë njohur kundërshtarët. 01:41 14/12/2020 Live 1. Last 16. Preliminary Round. Shorti i Champions: Porto e dëshiruara e të “7 të mrekullueshëmve”. Grupi F konsiderohet këtë sezon si grupi i “ferrit” aty ku bëjnë pjesë Barcelona, Dortmundi dhe Interi. Shorti i Champions, Juventus me fat, Guardiola kthehet në Madrid . Grupi A Paris SG Real Madrid Club Brugge Galatasaray Grupi B Bayern Tottenham Olympiacos Crvena Zv 05.08.2019 - 17:55 Shorti i hedhur në Nyon të Zvicrës përcaktoi përballjet në fazën e play-off në Champions League. Jo më pak interesante janë dhe […] Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Juventus, Barcelona e Manchester City janë pretendentët e mëdhenj, por edhe United, Liverpool, e Tottenham, madje deri edhe Ajax kanë të njëjtën dëshirë, për të vazhduar rrugën e tyre drejt finales së Madridit: të … Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […], U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. 14/03/2019, 14:48. Shorti i UEFA Champions League ka dhuruar grupe interesante. Meet the Champions League last 16. 1,976,507 talking about this. Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor, U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri, Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua, Titullari i Skënderbeut i bën apel FSHF-së: Gjej zgjidhje dhe për ne, Ilir Daja bëhet gati për rikthikthimin në stërvitje: Ja çfarë duhet të bëjmë, E do dhe Barcelona, Igli Tare blindon “mbretin e asisteve”, Memushaj përgatitet për rikthimin në fushë: Besoj se do jemi të mbrojtur, Juventusi bën pazar te Barcelona, do yllin e ekipit, Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi, E do Juventusi, Mauro Ikardi vendos për të ardhmen, Lajm i keq, rikthimi i La Ligës duket i pamundur, Qëndroi vetëm një vit, por ishte i pamëshirshëm për kundërshtarët/ Shijoni 47 golat e fenomenit me fanellën e Barcelonës, Tifozët presin rikthimin e La Ligës, lojtarët refuzojnë të zbresin në fushë, Koronavirusi i ndryshon planet, zbulohet e ardhmja e Gareth Bale, De Gea drejt largimit, Manchester United i gjen pasuesin, E bujshme/ Thomas Strakosha pranë transferimit te Lazio, Klopp kontakton babain e Mbappe, gati transfrimi i bujshëm, E kërkon e gjithë Europa, Timo Werner zgjedh ekipin ku do të transferohet, Plas te Arsenali/ Ozil dhe 3 të tjerë refuzojnë uljen e pagave, VIDEO/ Stërvitje e veçantë për Tomas Myler, e ndjek nga mbrapa një … kalë, “Ndoshta mund të rikthehem”, ish-futbollisti i Bayernit pendohet që u largua, Ministria e Punës në Gjermani: Të luhet futboll me maskë, ndalet loja nëse bie në tokë, Tronditet Bayerni, Coutinho operohet dhe do mungojë gjatë, Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën, Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën, Befason Mavraj: Kam firmosur kontratë 7-vjeçare me ekipin gjerman, “Kumbulla luan si veteran”, Bogdani: Manajn e kanë penguar disa probleme, Lakti ka gjithçka për të dhënë në Serinë A, “Maradona njeriu më i keq që kam takuar”, gjyqtari bën rrëfimin e papritur, Kërcim sensual, moderatorja e njohur sportive duket në superformë (VIDEO), Ndeshja historike, kur Messi dhe Maradona luajtën bashkë te i njëjti ekip, Bukuroshja e Supersportit zhvishet në ballkonin e shtëpisë dhe shijon rrezet e diellit, Mburret Safet Gjici: E izolova koronavirusin te Kukësi. Është hedhur shorti i Ligës së Kampionëve në Monaco Barcelona është në grupin më të vështirë, grupin F, pasi që aty është edhe Borussia Dortmund dhe Inter. Gjithsesi, çiftet do të zyrtarizohen vetëm pas përfundimit të sfidave në raundin e tretë kualifikues të turneut më të rëndësishëm të futbollit europian. Një short që ka qenë i pamëshirshëm me Inter-in, por jo dhe aq … Our men's workout clothes help you train in comfort with no distractions. Hidhet shorti i Champions, ja përballjet e 1/8 . Whether you need men's shorts that manage moisture, compression shorts for training or the famous comfort of our jersey shorts, we've got you covered. Jo më pak interesante janë dhe […] Preliminary Round 2. Kështu, Mess-i dhe Ronaldo pritet të përballen me njëri-tjetrin, pasi Juventus dhe Barcelona kanë rënë në një grup.